برنامه استارت آپ ویزا کانادا

برنامه استارت آپ ویزا کانادا

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

برنامه استارت آپ ویزا کانادابرنامه استارت آپ ویزا کانادا

این برنامه کارآفرینان مهاجر را ترغیب می کند تا شرکت خود را در کانادا ثبت کرده و به اقتصاد کانادا توسط برنامه استارت آپ کانادا کمک کنند. متقاضیان موفق با سازمان های بخش خصوصی در کانادا ارتباط برقرار می کنند ، جایی که می توانند از طریق بودجه ، راهنمایی و تخصص در افتتاح و کار شرکت خود در کانادا دریافت کنند.

برنامه استارت آپ ویزا کانادا

الزامات واجد شرایط بودن

هدف از این برنامه جذب کارآفرینان نوآور خارجی-ملی است که باعث ایجاد مشاغل جدید و پیشرفت اقتصادی می شوند.

برای واجد شرایط بودن ، متقاضیان ویزای راه اندازی باید شرایط زیر را رعایت کنند:

حداقل نیازهای زبان به انگلیسی یا فرانسوی را داشته باشند (clb5 در زبان انگلیسی یا فرانسه)

بودجه کافی برای اسکان در کانادا داشته باشید.

برنامه ریزی برای سکونت در استان دیگری غیر از استان کبک ؛

ثابت کنید که تجارت شما از طریق یک سازمان مشخص پشتیبانی می شود. و نشان دهید که تجارت شما الزامات مالکیت را برآورده می کند.

حداکثر تعداد نیروهای خارجی که میتوانند از طریق ویزای استارت آپ کانادا و تحت این برنامه به کانادا وارد شوند نمی تواند بیش از 5 نفر باشد.

جزئیات سرمایه گذاری

اداره مهاجرت کانادا (IRCC) تعدادی از صندوق های سرمایه گذاری ، گروه های سرمایه گذار و سازمان های incubator را برای شرکت در برنامه ویزا راه اندازی کرده است.

متقاضیان موفق موظف هستند حداقل سرمایه گذاری را برای شروع کار خود در کانادا تأمین کنند. اگر از صندوق سرمایه گذاری تعیین شده برای سرمایه گذاری در کانادا استفاده کنید ، حداقل باید 200000 دلار سرمایه گذاری توسط شرکت سرمایه گذار صورت گیرد. اگر از یک گروه سرمایه گذار وارد شوید ، باید حداقل 75000 دلار توسط آن گروه سرمایه گذار روی کار شما سرمایه گذاری شود.

متقاضیان در سیستم سرمایه گذاری incubator نیازی به تامین سرمایه توسط شرکت سرمایه گذار ندارند.
اگر راه اندازی کسب و کار آنها در کانادا ناموفق باشد ، افرادی که از طریق این برنامه اقامت دائم دریافت می کنند ، اقامت دائم خود را حفظ می کنند.

بیشتر بخوانید : سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال

تعهدات متقاضی :

برای اینکه نشان دهد متقاضی از صندوق سرمایه گذاری ، گروه سرمایه گذار یا incubator کسب و کار حمایت کرده است ، سازمان سرمایه گذار باید یک گواهی تعهد تکمیل شده را مستقیماً به IRCC ارسال کند. این سند شامل اطلاعات مربوط به توافق بین متقاضی و سازمان سرمایه گذاری است. هدف آن جمع بندی جزئیات مربوط به تعهد بین سازمان سرمایه گذاری و متقاضی است.

علاوه بر این ، متقاضی نامه حمایت از سازمان سرمایه گذاری را دریافت می کند که متقاضی باید با درخواست خود برای اقامت دائم تسلیم اداره مهاجرت کند.

همانگونه که پیش تر نیز اشاره شد، متقاضی در برنامه استارت آپ کانادا (Canada Startup Visa Program) ابتدا به ایده ای خلاقانه و نو برای تاسیس استارت آپ خود در کانادا نیاز دارد. در واقع متقاضی یا بایستی خود ایده ای مبتکرانه برای ایجاد استارت آپ در خاک کانادا داشته باشد و یا با کمک شرکت های حامی استارت آپ کانادا و یا مشاوران بیزنس به ایده ای جدید و خلاقانه برای ایجاد استارت آپ در کانادا دست یابد. چیزی که مهم است آنست که متقاضی بایستی دانش و تجربه مدیریتی لازم برای گسترش ایده و تبدیل ایده خود به یک استارت آپ را داشته باشد.

پس از اینکه ایده جدید شکل گرفت، متقاضی بایستی بتواند از یکی از سازمان های مشخص شده توسط اداره مهاجرت کانادا نامه حمایت دریافت کند. برای دریافت نامه حمایت، متقاضی بایستی به سراغ یکی از سازمان های Venture Capital یا Angel Investor و یا Incubator برود و موفق شود نظر یکی از آن ها را در مورد ایده خود جلب کند. در بین 3 نوع سازمان معرفی شده توسط اداره مهاجرت می توان با قاطعیت گفت که دریافت نامه حمایت از Incubator ها آسان تر از بقیه سازمان ها خواهد بود.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای apdco.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:apdco.ir | نقشه سایت